instalować zdjęcia z komputeraNokia n82 e90 Nokia N95
8GB Spiderman
  
Nokia N95
8GB karta pamięci
  
Nokia N95
2GB karta pamięci
  
Porównanie   Linki
N95
  
na komputer


INSTALOWANIE PROGRAMÓW NA KARCIE PAMIĘCI

1. Instalujemy PC Suite z płyty i odpalamy ze skrótu na pulpicie. Może to zabrać parę minut. Podłączamy telefon w trybie PC SUITE.


PC Suite instalować

2. Klikamy na Instaluj aplikacje i dwukrotnie na ikonę wybranej aplikacji (*.sisx, *.sis, *.jar) lub po prostu przepychamy ją na drugą stronę do telefonu -do pamięci.

instalacja filmów

zainstalować program

3. Aplikacja zostanie przesłana na telefon i tam zatwierdzamy jej instalację już w n95.

wgrywanie zdjęć instalacja filmówjak zainstalować

CO ROBIĆ W RAZIE KŁOPOTÓW Z INSTALACJĄ PROGRAMU?

1. Zmieniamy datę na telefonie na styczeń 2007
2. Jeśli rada jeden nie skutkuje to próbujemy usunąć stare wersje aplikacji
3. Jeśli rada 2. Ani 3. Nie skutkuje to formatujemy telefon poleceniem *#7370#

Wgrywanie filmów i wszelkich plików mp3 , mp4, AVI, Divx, mpeg także odbywa się poprzez PC Suite Nokii lub poprzez zainstalowanie bluetooth. Wtedy bez kabla. Trzeba mieć licencjonowanego bluetootha i wówczas można bezpośrednio przesyłać na komputer-przez komendę wyślij w telefonie komórkowym. Uwaga na nie licencjonowane bluetoothy których pełno. Pozwalają przesłać one 5 MB a potem trzeba na nowo wysyłać plik a przy dużych plikach nie da się nic wysłać.


Przesyłanie zdjęć przez USB i Bluetooth

[Rozmiar: 41452 bajtów]

Przy przesyłaniu i zaznaczeniu opcji USB zamiast Pc Suite będziemy mieli odczytywanie pamięci telefonu jako urządzenia magazynowego. I na komputerze telefon n95 będzie widoczny jako dysk powiedzmy G ( karta E). Możemy wówczas przenosić plik mp3 filmy mp4 i inne na komputer lub na telefon poprzez kabel USB.

pliki mp4 mp3 na telefon kabel do Nokii
usb


usb filmy

Po zainstalowaniu bluetooth- najlepiej licencjonowanego- parujemy komputer z telefonem i wysyłamy wszelkie pliki mp3, mp4 , filmy zdjęcia tak jakbyśmy wysyłali sms. Klikamy na zdjęcie i wybieramy Opcje w telefonie i wydajemy polecenie na Nokii - Wyślij przez bluetooth i wybieramy urządzenie z listy - w tym wypadku komputer i następuje przesył do komputera. W drugą stronę robimy to przy pomocy -Transfer plików. Wrzucmay plik przenosząc go myszką na odpowiedni dysk telefonu. Plik zostanie wysłany i odebrany do skrzynki odbiorczej tam gdzie sms. Zapisujemy go potem na telefonie w dowolnie wybranym katalogu.

IVT bluetooth

transfer plikówwgrać filmyzdjęcia

transfer mp3mp4